7472 Krucifix
Ryssland, Mässing / bemålat porslin, 23x14 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 maj 2022 -
9250 Krucifix
mässing, Ryssland. Höjd: 17,5 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 23 september 2019 -
1081 Krucifix
Ryssland, 1800-tal. Höjd: 36 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 18 mars 2019
9025 Krucifix
Ryssland, förgylld brons, höjd: 44 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
2504 Krucifix
Såld: 12.000 kr
Såldes den 14 februari 2011 -
1093 Krucifix
2 st, mässing, Ryssland, höjd: 11, 5 resp 20
Såld: 300 kr
Såldes den 6 oktober 2008